מדריך קריסטלים ואבני חן

סודלייט Sodalite

סודלייט הוא מינרל כחול עמוק ויפהפה המורכב מנתרן, אלומיניום, סיליקון וכלור. אבן סודלייט שימשה במשך מאות שנים בתכשיטים וחפצי נוי אחרים בגלל התדר האנרגטי המיוחד שלה, תדר המאפשר תקשרות חיובית עם הסביבה, חיזוק אינטואיציה, וגילוי האמת. סודלייט היא אבן כחולה עמוקה פסים לבנים העוברים דרכה. הצבע הכחול נובע מנוכחות נתרן, והוורידים הלבנים מורכבים מקלציט. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן סודלייט הרגישו שיפור ביכולת הביטוי העצמי, תקשורת טובה יותר עם הסובבים אותם, שיפור בבטחון העצמי, והגנה אנרגטית.

סגולות אבן סודלייט:
» שיפור התקשורת
  » חיזוק בטחון עצמי   » שיפור באיכות השינה  » איזון צ'אקרת הגרון  » יכולת לגלות את האמת ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן סודלייט?
» קריסטל סודלייט בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני סודלייט
לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות I תמונות וסרטונים

משמעות אבן סודלייט: מטפלים מאמינים כי לסודלייט יש סגולות ריפוי רבות. היא ידועה כאבן של אינטואיציה ואמת ונחשבת לעזור לאדם למצוא את קולו ולדבר את האמת שלו. אבן סודלייט מסייעת בתקשורת ומאפשרת בהירות ומיקוד במימוש המטרות. אומרים שלסודלייט יש השפעה מרגיעה על הגוף, והיא מאזנת את צ'אקרת הגרון.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות סודלייט: סודלייט היא אבן של אמת ושלמות. מאמינים שהיא עוזרת לאדם למצוא את האמת הפנימית שלו, ולקדם כנות ותקשורת ברורה עם הסביבה. סודלייט נחשבת גם כמסייעת לבהירות המחשבה ומיקוד, מה שהופך אותה לאבן נהדרת עבור תלמידים וכל מי שצריך להתרכז.
סודלייט היא אבן של אינטואיציה וצמיחה רוחנית. מאמינים שהיא מסייעת בפיתוח יכולות תקשורת חיובית עם הסובבים אותנו, משפרת את היכולת לומר את הדברים "שעל ליבנו", מקדמת בהירות ועוזרת בהבנה עצמית.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש בסודלייט: ניתן להשתמש בסודלייט בדרכים רבות. ניתן לענוד אותה כתכשיט או לשאת אותה בכיס או בארנק. אפשר להשתמש באבן על ידי הנחתה באזור צ'אקרת הגרון או העין השלישית במהלך מדיטציה או ריפוי אנרגטי. כמו כן, ניתן להשתמש בסודלייט בעבודה על שיפור זכירת חלומות, ושיפור איכות השינה.
משמעות רגשית: סודלייט קשורה לרגשות של אמת, יושרה ותקשורת ברורה. מאמינים שאבן זו עוזרת לאדם למצוא את קולו ולומר את האמת שלו (גם אם היא קשה), ולקדם כנות ופתיחות בקרב הסובבים אותו.
משמעות רוחנית:

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן סודלייט?
על פי האסטרולוגיה המערבית סודלייט קשורה למזל קשת. מאמינים שאבן חן זו תעזור לילידי מזל זה לומר את האמת שלהם, ולקדם כנות ויושרה בחייהם.

סיכום: סודלייט היא אבן חן רבת עוצמה בעלת סגולות רבות. זוהי אבן של אמת ושלמות, ומאמינים שהיא עוזרת לאדם למצוא את קולו ולדבר את האמת שלו. בין אם כתכשיט, נמצאת בכיס כאבן חן, או משמשת אותנו במהלך מדיטציה.

היכן ניתן לרכוש אבן סודלייט / שרשרת אבני חן סודלייט?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות קריסטלים, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל סודלייט בקניון הרוחניות
» שרשרת אבן סודלייט
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תמונות אבן סודלייט

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button