מדריך קריסטלים ואבני חן

אבן עין הנמר Tiger eye

אבן עין הנמר היא אבן חן יפהפייה שזוכה להערצה על המראה הייחודי והמהפנט שלה ויש לה סגולות רבות ומגוונות. אבני עין הנמר הם חלק ממשפחת הקוורץ וניתן למצוא אותן באזורים שונים בעולם – בין היתר בדרום אפריקה, אוסטרליה, ברזיל, הודו וארצות הברית.
אבן עין הנמר ידועה בתדר האנרגטי המדהים שלה, שמועיל למליוני אנשים ברחבי העולם בדרכים שונות. אבן זו ידועה כמביאה איזון והרמוניה לגוף, לנפש ולרוח. מאמינים שהיא גם משפרת אומץ, כוח וביטחון עצמי, מה שהופך אותה לאבן אידיאלית עבור אנשים הנאבקים בבעיות הקשורות להערכה עצמית ומעוניינים לשדר לסביבה עוצמה. בנוסף, מאמינים כי אבן עין טייגר מגינה מאנרגיות שליליות (הגנה מעין הרע), מעוררת יצירתיות ומעודדת תחושת רוגע ושלווה. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל עין הנמר הרגישו הגנה מעין רעה, בטחון עצמי, אומץ, שלווה והרמוניה עם הסובבים אותם, הקריסטל הגביר את היכולת להתמודד מול אנשים, ושיפר את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות קריסטל עין הנמר:
» הגנה מאנרגיות שליליות
  » חיזוק בטחון עצמי   » אומץ   » חיבור לאני הפנימי  » אופטימיות  » הפחתת ביקורתיות ועוד…

היכן ניתן להשיג קריסטל עין הנמר?
» קריסטל עין הנמר בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני עין הנמר
לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל עין הנמר: אבן עין טייגר מגיעה במגוון צבעים כולל זהוב, אדום-חום וכחול. הצבע הזהוב של האבן הוא הפופולרי ביותר ומאמינים שהוא מביא הגנה, חיוביות ושפע לעונד אותה. התדר של הצבע האדום-חום של אבן מועיל במיוחד עבור אנשים שמעוניינים לשדר לסביבה אומץ, עוצמה ויכולת התמודדות עם קשיים. עין הנמר הכחולה מעודדת תקשורת וביטוי עצמי, מה שהופך אותה לאבן מצוינת עבור אנשים הנאבקים בחרדה חברתית או כאלה שנדרשים לעמוד מול קהל.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות עין הנמר: מבחינת הסגולות, לאבן עין הנמר מספר סגולות, כולל איזון, הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות, הסרת עין רעה, ומיקוד. מאמינים כי אבן זו עוזרת לאנשים להישאר מרוכזים וממוקדים במטרותיהם, תוך הגנה עליהם מפני אנרגיות ורגשות שליליים. כמו כן אבן עין הנמר מסייעת לאנשים להישאר מקורקעים ומחוברים לרגע הנוכחי (חיבור להווה).

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש בעין הנמר: מבחינה רגשית, אבן עין הנמר מעודדת יציבות רגשית ואיזון. הדבר ידוע כמסייע לאנשים לעבד את רגשותיהם ולשחרר חסימות רגשיות, מה שהופך אותו לאבן אידיאלית עבור אלה שנאבקים בוויסות רגשי ולאלה המעוניינים בחיזוק היכולת "לעמוד על שלהם".
מבחינה רוחנית, מאמינים כי אבן עין הנמר משפרת את האינטואיציה ומחברת אנשים לאני הגבוה שלהם. מטפלים רבים אומרים שהיא גם אבן של ביטוי עצמי, ועוזרת לאנשים להגשים את החלומות והרצונות שלהם..
כדי להשתמש באבן עין הנמר, יכולים לענוד אותה כתכשיט או לשאת אותה בכיסם (או בתיק כמחזיק מפתחות). חשוב להטעין את האבן באופן קבוע כדי לשמור על תכונותיה האנרגטיות.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן עין הנמר?
באסטרולוגיה המערבית, עין הנמר מזוהה עם המזלות גדי, בתולה ואריה.
כדי לשפר את האנרגיה של אבן עין הנמר, מומלץ לשלב אותה עם אבנים אחרות, כגון טורמלין שחור, טורקיז, אמטיסט וקרנליאן. מאמינים כי אבנים אלו מעצימות את התכונות האנרגטיות של אבן עין הנמר ויוצרות אפקט סינרגטי.

סיכום: אבן עין הנמר היא אבן מולמצת לכל אחד ואחת. היא מעוררת אומץ, משפרת יכולת אישית וכוח רצון, מעלה הערכה עצמית ומעודדת הגשמה עצמית. כמו כן היא תספק הגנה אנרגטית ויכולת להתחבר ל"כאן ועכשיו" בצורה חיובית, דבר שיעזור לנו להגשמה עצמית.

היכן ניתן לרכוש קריסטל עין הנמר / שרשראות עין הנמר?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשרת קריסטלים עין הנמר, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל עין הנמר בקניון הרוחניות
» שרשראות עין הנמר
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תמונות קריסטל עין הנמר

שרשרת קריסטל עין הנמר
שרשרת קריסטל עין הנמר
אבן עין הנמר
אבן עין הנמר
אבן עין הנמר
אבן עין הנמר

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button