אלטרנטיבלי Wellness

32 נקודות הקסם לפתיחה אנרגטית

ידעתם שיש לנו בראש 32 נקודות שאם נלחץ עליהם נוכל לשחרר כמעט כל חסימה שמעכבת אותנו בחיים? בואו ללמוד על שיטת האקסס בארס

שיטת האקסס בארס היא שיטת טיפול הוליסטית שפותחה בשנות ה-80 על ידי הפסיכותרפיסט גארי קרייג. השיטה מבוססת על הרעיון שחוויות טראומטיות ורגשות שליליים שלא עובדו כראוי יכולים ליצור "חסימות אנרגטיות" בגוף, אשר גורמות לבעיות רגשיות ופיזיות. אקסס בארס מאפשרת לנו לברוא ולעצב מחדש את מציאות חיינו, ויחד עם זאת היא פשוטה מאד ללמידה.

הטיפול באקסס בארס כולל מספר שלבים. בתחילה, המטפל מזהה את החסימות האנרגטיות בגוף על ידי בדיקה של נקודות לחץ רגישות. לאחר מכן, המטופל מונחה להעלות זיכרונות ורגשות מהעבר שקשורים לחסימות אלה. המטפל מסייע בפריקת הרגשות הקשורים לאירועים אלה על ידי מגע, תנועה וקול. המטרה היא לאפשר לאנרגיה לזרום מחדש בגוף ולשחרר את החסימות.

בסיום הטיפול, המטפל מלווה את המטופל למצב של רוגע ואיזון. ההנחה היא ששחרור החסימות מאפשר לגוף ולנפש להגיע למצב בריא ומאוזן יותר. הטיפול יכול לסייע בהקלה על כאבים, חרדה, דיכאון ובעיות בריאותיות אחרות שנגרמות על ידי טראומה נפשית שלא טופלה.

למי מתאים ללמוד אקסס בארס

  • למטפלים שרוצים להעמיק ולחזק את תוצאות הטיפול שלהם: השיטה משתלבת באופן הוליסטי עם טכניקות טיפוליות אחרות
  • להורים לילדים עם קשיי למידה, קשיי ריכוז, היפר אקטיביות ובעיות התנהגות
  • לכל מי שמחפש כלי יעיל ומהיר להתפתחות רוחניות, ריפוי אנרגטי, צמיחה בחיים, הגשמה והארה
  • וכמובן, למטפלים ותיקים המבקשים להרחיב את "ארגז הכלים" הטיפולי שלהם.

לחצו לפרטים על לימודי אקסס בארס

יתרונות נוספים של שיטת אקסס בארס
אקסס בארס יכולה לעזור לנו במספר צורות באופן מיידי
השיטה יכולה לסייע בטיפול בטראומות מהעבר שאנו סוחבים איתנו. על ידי שחרור הכאב הרגשי שנצרב בזיכרון הגופני, ניתן להקל על סימפטומים פוסט-טראומטיים ולאפשר ריפוי נפשי.

טיפול באקסס בארס יכול לשפר את תפקוד הגוף על ידי שחרור חסימות אנרגטיות שגורמות לכאבים, תשישות ובעיות בריאות. הסרת החסימות מאפשרת לאנרגיה לזרום באופן חופשי יותר בגוף.

בנוסף, טיפול באקסס בארס יכול לסייע בפיתוח מודעות עצמית. על ידי חיבור לרגשות ולזיכרונות, לומד המטופל להכיר טוב יותר את עצמו ואת תהליכיו הפנימיים. מודעות זו מאפשרת התמודדות טובה יותר עם אתגרי החיים.

לסיכום: אם אתם רוצים להצליח יותר בחיים, לעזור ולטפל בקרובים אליכם, המלצתינו היא להירשם לקורס אקסס בארס. קורס כזה יאפשר לך ללמוד את השיטה באופן מעמיק, הדרגתי ובטוח. בקורס תוכל ללמוד את העקרונות והטכניקות של השיטה בהדרכה של מטפלים מנוסים ומוסמכים. תרגילי הקורס יסייעו לך לחוות את ההשפעות החיוביות של הטיפול ולהבין טוב יותר כיצד הוא עובד.

לחצו לפרטים על לימודי אקסס בארס

לחצו לרשימת מטפלים באקסס בארס

 

Back to top button