מדריך קריסטלים ואבני חן

ג'ספר עור נמר Leopard Skin Jasper

ג'ספר עור נמר היא אבן קריסטל יפהפיה הידועה בדוגמאות הייחודיות שלה ובתכונות הריפוי שלה. ג'ספר עור נמר היא אבן ממשפחת אבני הג'ספר וניתן למצוא בחלקים שונים של העולם, כולל מקסיקו, ברזיל ויבשת אפריקה. הוא ידוע בדוגמה הייחודית שלו, הדומה לפרווה של נמר, ומכאן שמו. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל ג'ספר עור נמר הרגישו אומץ, יכולת לבצע שינוי חיובי, הקריסטל שיפר את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.
סגולות אבן ג'ספר עור נמר:

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן ג'ספר עור נמר: מאמינים שיש לג'ספר לעור נמר מספר תכונות ריפוי שיכולות להועיל לנפש ולגוף. אומרים שזוהי אבן המעניקה למשתמשים בה אומץ, כוח רצון, יכולת לבצע שינוי חיובי בחיים, ומסייעת בהפגת מתח וחרדה.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות ג'ספר עור נמר: לאבן ג'ספר עור נמר סגולות המעניקות התמדה ואומץ, שיפור איזון רגשי, שלווה פנימית וביטחון עצמי, מציע קרקע, יציבות והגנה.
אומרים שאבן ג'ספר עור הנמר מקדמת יכולת לביצוע שינוי חיובי, משפרת איזון רגשי, שלווה פנימית וביטחון עצמי. מאמינים כי היא גם מקדמת צמיחה רוחנית ומשפרת את האינטואיציה ויכולת ההתמדה.

תדר אנרגטי ושימוש בג'ספר עור נמר: קוורץ ג'ספר עור הנמר קשור לצ'אקרת השורש, הממוקמת בבסיס עמוד השדרה. צ'אקרת השורש קשורה ליציבות והישרדות.
ניתן להשתמש בג'ספר עור הנמר בכמה דרכים – מומלץ לשאת אותו איתכם בכיס או לענוד אותו כתכשיט אנרגטי. ניתן למקם אותו גם בבית או בחלל העבודה כדי לקדם אווירה רגועה ומאוזנת.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן ג'ספר עור נמר?
באסטרולוגיה ג'ספר עור נמר קשורה למזלות, אריה, סרטן, תאומים ומאזניים.
מומלץ לשלב ג'ספר עור נמר עם אבנים נוספות כדי למקד ולחזק את התדר האנרגטי. כמה אבנים שמאמינות כמשפרות את האנרגיה של ג'ספר עור נמר כוללות אגת בוטצוואנה, ג'ספר אדום, רוז קוורץ, ג'ייד, טורמלין שחור, ואמטיסט ירוק.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אבן הקריסטל ג'ספר עור נמר היא כלי רב עוצמה שניתן להשתמש בו כדי לקדם ריפוי, יצירת שינוי חיובי בחיים ואיזון. בין אם אתם מחפשים להגיע לאיזון רגשי, לשפר את האינטואיציה או לקדם צמיחה רוחנית, אבן קריסטל ג'ספר עור נמר תלווה אתכם במסע.

היכן ניתן לרכוש קריסטל ג'ספר עור נמר / שרשרת עם קריסטל ג'ספר עור נמר?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות ג'ספר עור נמר, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל ג'ספר עור נמר בקניון הרוחניות
» שרשראות ג'ספר
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות קריסטל ג'ספר עור נמר (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

ג'ספר עור נמר
ג'ספר עור נמר
קריסטל להעצמה אישית
קריסטל להעצמה אישית

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button