מדריך קריסטלים ואבני חן

סרפנטיין רוסי Russian Serpentine

אבן סרפנטין רוסי היא אבן חן ירוקה ויפה בעלת טקסטורה מיוחדת הידועה בסגולות הריפוי שלה ובחיבור לצ'אקרת הלב. זוהי אבן עוצמתית ששימשה במשך מאות שנים תרבויות עתיקות בגלל היתרונות הרוחניים והרגשיים שלה. סרפנטיין היא אבן מרתקת שנמצאת בעיקר בארצות הברית, רוסיה ואוסטרליה. משפחת הסרפנטיין כוללת מגוון אבני חן אשר שונות בגווני הצבע ובטקסטורה. ניתן למצוא אבני סרפנטיין בצבע ירוק, חום, בגוון של עור נחש (סרפנטיין רוסי) ועוד… מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן סרפנטיין הרגישו מיקוד במטרה, איזון רגשי, אופטימיות, יכולת להשתחרר מרגשות שליליים, ושיפור ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות אבן סרפנטיין רוסי:
» שחרור רגשי
  » הארה ותודעה גבוהה   » אופטימיות   » יצירתיות  » מיקוד במטרה  » העצמה אישית ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן סרפנטיין רוסית?
» אבן סרפנטיין בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני סרפנטיין
» עוד פריטים עם אבן סרפנטיין

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן סרפנטיין רוסי: הצבע של סרפנטיין יכול להשתנות מירוק חיוור לירוק כהה, עם גוונים של צהוב וחום. מאמינים שהאבן מגלמת סגולות כמו צמיחה, שחרור ריגשי, הגשמה עצמית, העצמה חברתית, חמלה, נדיבות וחוכמה. אומרים שלסרפנטיין רוסי יש השפעה מרגיעה על הרגשות, מקדם תחושות של שלווה ושלווה. מאמינים שאבן זו עוזרת בריפוי רגשי, במיוחד לאלה שחוו שברון לב או טראומה. מבחינה רוחנית, מאמינים שהאבן עוזרת לחבר בין העולם הפיזי והרוחני, ומאפשרת הבנה ותובנה רבה יותר.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות סרפנטיין רוסי: מאמינים שיש לסרפנטין הרוסי סגולות רבות, כולל קידום איזון רגשי, תמיכה בצמיחה רוחנית ושיפור האינטואיציה. אבן זו משחררת אותנו מחוויות שליליות מהעבר, מעניקה לנו יכולת ליצור את המציאות שאנחנו רוצים ולצעוד קדימה לעבר עתיד טוב יותר. לאבן זו יכולת לחבר אותנו למציאות ולהווה, עוזרת להרגיע את הנפש ולהקל על מתח וחרדה.
אבן זו בעלת תכונות ריפוי וסגולות עוצמתיות, במיוחד עבור הלב ומערכת הנשימה. מאמינים שהיא גם עוזרת לתמיכה במערכת החיסון.

תדר אנרגטי ושימוש בסרפנטיין רוסי: סרפנטין רוסי מחוברת לצ'אקרת הלב, הממוקמת במרכז בית החזה. צ'אקרה זו קשורה לאהבה, חמלה ואיזון רגשי. הצבע הירוק של האבן קשור גם לצ'אקרת הלב, שלעתים קרובות מתוארת כפרח לוטוס ירוק.
ישנן דרכים רבות להשתמש בסרפנטיין הרוסי. אחת הדרכים הנפוצות היא לענוד אותה כתליון אנרגטי. זה מאפשר לאבן להיות במגע ישיר, ומספק את תכונות הריפוי שלה לאורך כל היום.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן סרפנטיין רוסית?
באסטרולוגיה המערבית סרפנטיין רוסי קשורה למזלות שטר, מאזניים, תאומים ודגים מזל שור.
מומלץ לשלב סרפנטיין רוסי עם אבנים אחרות כדי להעצים את האנרגיה שלו. קריסטלים שמתאימים לאבן זו הם רוז קוורץ או אוונטורין כחול. ניתן לשלב אותו גם עם אבני הגנה כגון טורמלין שחור או המטייט כדי לסייע באיזון האנרגיה שלו ולספק יציבות רבה יותר.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: סרפנטיין רוסי היא אבן עוצמתית ששימשה במשך מאות שנים בשל סגולות מרפאות ויתרונות רוחניים. החיבור שלה לצ'אקרת הלב הופכת אותה ליעילה במיוחד לריפוי רגשי ואיזון, בעוד שצבעה הירוק קשור לצמיחה והתחדשות. שימוש בסרפנטיין רוסי בשילוב עם אבנים אחרות יאפשר לשפר את התדר האנרגטי שלה ולחוות את מלוא היתרונות שלה.

היכן ניתן לרכוש אבני סרפנטיין / שרשרת סרפנטיין?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות סרפנטיין, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן סרפנטיין בקניון הרוחניות
» שרשראות סרפנטיין
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן סרפנטיין (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

סרפנטיין רוסי / אבן סרפנטיין
סרפנטיין רוסי / אבן סרפנטיין

 

שרשרת קריסטלים סרפנטיין רוסי
שרשרת קריסטלים סרפנטיין רוסי

 

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button