מדריך קריסטלים ואבני חן

דרגון סטון / אבן הדרקון

אבן הדרקון היא אבן חן עם מגוון עשיר של תכונות וסגולות, מה שהופך אותה לאבן נערצת בעולם ריפוי הקריסטלים. את אבן הדרקון ניתן למצוא במכרות בעיקר באוסטרליה, מדגסקר ודרום אפריקה. המראה של אבן הדרקון מאופיין בטקסטורות ירוקות עמוקות על בסיס ירוק ואדום, נובע משילוב של קוורץ מיקרו-גבישי ומינרלים נוספים היוצרים שילוב עוצמתי של גווני ירוק, חום ואדום. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן הדרקון הרגישו אומץ, נחישות וחוסן מול כל בעיה או מצוקה רגשית.

סגולות קריסטל אבן הדרקון:
» אומץ
  » נחישות   » יכולת התמודדות מול כל בעיה  » זימון שפע כלכלי  » קידום יציבות  » זימון אושר ועוד…

היכן ניתן להשיג קריסטל אבן הדרקון?
» קריסטל אבן הדרקון בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אבן הדרקון סיטרין
» עוד פריטים עם אבן אבן הדרקון אמזונייט

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל אבן הדרקון: הוורידים הירוקים התוססים שזורמים דרך הרקע האדום / חום העשיר של אבן הדרקון מעוררים תחושה של חיים וחיוניות. התדרים האנרגטיים של צבעים אלה מסמלים את התחדשות הרוח ואת כוח השינוי. אבן הדרקון משמשת כתזכורת לחוסן שנמצא בכל אחד ואחת מאיתנו. היא מסייעת בעיבוד וריפוי פצעים רגשיים, עוזרת לאנשים להתקדם עם תחושה מחודשת של מטרה ונחישות.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן הדרקון: דרגון סטון (אבן הדרקון) בעלת סגולות כמו שיפור הכוח והיכולת הריגשית, אומץ, מעודדת צמיחה אישית, גילוי עצמי ויכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים.
אבן הדרקון מזוהה בעיקר עם צ'אקרת הלב, מרכז האהבה והחמלה. היא עוזרת לנו להתחבר לכוח הפנימי ולרגשות הפנימיים ביותר, מטפחת איזון רגשי, אמפתיה ומשפרת את היכולת להתמודד עם אתגרים.

תדר אנרגטי ושימוש באבן הדרקון: מבחינה רוחנית, אבן הדרקון נתפסת כאבן של טרנספורמציה ולידה מחדש. מאמינים שהאנרגיה שלה מנחה אנשים בתהליך של השלת שכבות ישנות ואימוץ צמיחה אישית.
כדי לרתום את הסגולות והתדר האנרגטי של אבן הדרקון, ניתן לענוד אותה כתכשיט (תליון), להניח על שולחן העבודה או לשאת אותה בכיס.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן הדרקון?
אבן זו מתאימה מאוד למזלות טלה, סרטן, דלי ואריה. מזלות אלה עשויים להפיק תועלת מתכונות וסגולות אבן זו המשפרות את האומץ , סיוע במסע לגילוי עצמי וצמיחה אישית.
התאמה לקריסטלים נוספים: כדי לשפר את האנרגיה של אבן הדרקון, ניתן לשלב אותה עם אבנים משלימות כמו אובסידיאן, סרפנייט ירוק, אוונטורין כחול וסיטרין.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אבן הדרקון היא אבן חן כובשת עם מראה ייחודי וסגולות אנרגטיות מיוחדות. החיבור שלה לצ'אקרת הלב מעניק לנו אומץ, סיבולת רגשית ויכולת לעורר טרנספורמציה. תכונות אלה הופכות אותה לאבן אהובה בתחום הריפוי הקריסטלי. בין אם היא משולבת כתכשיט, בשימוש במדיטציה או בשילוב עם אבנים אחרות, אבן הדרקון מציעה מקור חזק לתמיכה פיזית, רגשית ורוחנית, ותעצים אותנו להתמודד עם אתגרי החיים בצורה חיובית יותר.

היכן ניתן לרכוש קריסטל אבן הדרקון / שרשראות אבן הדרקון?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אבן הדרקון, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל אבן הדרקון בקניון הרוחניות
» שרשראות אבן הדרקון
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות קריסטל אבן הדרקון (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

אבן הדרקון / ערכת קריסטלים לביטחון ורוגע
אבן הדרקון / קריסטלים לאומץ, ביטחון ורוגע
שרשרת קריסטלים לאומץ ובטחון עצמי
שרשרת קריסטלים לאומץ ובטחון עצמי

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button