מדריך קריסטלים ואבני חן

אוונטורין כחולה

אוונטורין כחולה היא אבן יפה וייחודית בעלת סגולות ותכונות אנרגטיות רבות הנמצאת בשימוש נרחב בעולם כבר מאות שנים לצורך חיזוק אנרגטי. אוונטורין הוא סוג של קוורץ עם גוונים כחולים-לבנים מנצנצים. אבן זו היא חלק ממשפחה גדולה של אבני אוונטורין (לחץ להרחבה) הכוללת מגוון קריסטלים בצבעים שונים אותם ניתן למצוא בעיקר בהודו, רוסיה וברזיל. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן אוונטורין כחולה הרגישו צמיחה רוחנית, שינה טובה יותר, הפחתת לחצים, הקריסטל שיפר את יכולת הביטוי העצמי, ושיפר את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות בחיים.

סגולות אבן אוונטורין כחול:
» צמיחה רוחנית
  » שיפור תקשורת חיובית   » שינה טובה   » ריפוי רגשי  » קידום יציבות  » הפחתת חרדה  ועוד…

היכן ניתן להשיג אוונטורין כחולה?
» קריסטל אוונטורין כחול בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אוונטורין
» עוד פריטים עם קריסטל אוונטורין

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל אוונטורין כחול: קוורץ אוונטורין כחול ידוע בתכונות הריפוי שלו, במיוחד ביחס לצ'אקרת הגרון. ההערכה היא כי הוא מסייע בתקשורת חיובית ופתוחה, בשיפור יכולת ביטוי עצמי ובדיבור כנה. בתרבות ההודית קריסטל זה נחשב כמסייע בבהירות נפשית, יצירתיות וצמיחה רוחנית.
אבן מיוחדת זו עוזרת לאנשים להתחבר לפוטנציאל שגלום בהם, להגיע לרמות תודעה גבוהות יותר. כמו כן, אומרים שהוא משפר את האינטואיציה ואת יכולות התקשור עם מדריכים רוחניים ודמויות מהעבר שלנו.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אוונטורין כחולה: לאוונטורין כחולה יש סגולות רבות, כולל שיפור התקשורת והביטוי העצמי, הפחתת ביקורתיות, קידום בהירות נפשית ויצירתיות, עידוד צמיחה רוחנית, שיפור השינה וזימון חלומות חיוביים. כמו כן, אומרים שהיא מסייעת בריפוי רגשי, במיוחד ביחס לטראומות בעבר ושחרור חוויות שליליות מהעבר… חוויות שמעכבות אתכם בהווה.

לאבן אוונטורין כחולה השפעה מרגיעה, והיא מסייעת להפחתת חרדה ולחץ. כמו כן, היא מקדמת ריפוי רגשי, במיוחד ביחס לטראומות שאנחנו "סוחבים" עימנו מגלגולים קודמים.

תדר אנרגטי ושימוש באוונטורין כחולה:  קריסטל אוונטורין כחול קשור לצ'אקרת הגרון שנמצאת בבסיס הגרון. צ'אקרת הגרון קשורה לתקשורת, ביטוי עצמי ודיבור האמת בצורה משכנעת.
כיצד להשתמש באוונטורין כחול? ישנן דרכים רבות להשתמש בקוורץ אוונטורין כחול, כולל נשיאתו בכיס או לענוד אותו כשרשרת עם משמעות. יש אנשים שאפילו מניחים אוונטורין כחול מתחת לכרית שלהם בלילה כדי לזמן חלומות חיוביים.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אוונטורין כחולה?
באסטרולוגיה אוונטורין כחול משוייכת למזלות טלה, אריה, בתולה ועקרב.
מומלץ לשלב אותה עם אבנים נוספות כדי להעצים את התדר האנרגטי של אבן זו (לחץ על הקישורים למידע נוסף). קריסטלים ואבני חן שיעצימו את התדר האנרגטי של אוונטורין כחולה הם: טורמלין שחור להגנה מעין רעה, אובסידיאן לאומץ ותעוזה, אמטיסט (אחלמה) לשיפור יכולת התקשור והעצמה רוחנית.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אוונטורין כחולה היא אבן עוצמתית ששימשה במשך מאות שנים בשל סגולות מרפאות ומשמעות רוחנית. החיבור שלה לצ'אקרת הגרון הופך אותה ליעילה במיוחד בזמנים של מתח, כאשר יש לכם צורך ביציבות, בעוד שצבעה הכחול ישפר את יכולת הביטוי העצמי. על ידי שימוש באוונטורין כחולה בשילוב עם אבנים אחרות או ענידתה כשרשרת עם משמעות, תוכלו לשפר את האנרגיה ולחוות את מלוא היתרונות של אבן מיוחדת זו.

היכן ניתן לרכוש קריסטל אוונטורין כחול / שרשרת אוונטורין?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אוונטורין, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל אוונטורין כחול בקניון הרוחניות
» שרשראות אוונטורין כחולה
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות קריסטל אוונטורין כחול (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

אוונטורין קריסטל תכונות
אוונטורין קריסטל תכונות
שרשרת אוונטורין
שרשרת אוונטורין

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button