מדריך קריסטלים ואבני חן

אובסידיאן Obsidian

אבן אובסידיאן היא אבן רבת עוצמה ששימשה במשך מאות שנים תרבויות עתיקות בשל סגולותיה המרפאות והרוחניות.  ממה עשויה אובסידיאן? אובסידיאן היא בעצם תרכובת זכוכית געשית טבעית שנוצרת כאשר הלבה שיצאה ממעמקי כדור הארץ מתקררת במהירות. צבעה של אובסידיאן יכול לנוע בין שחור, חום, שחור נקודות אפורות (אובסידיאן סנופלייק) ולעיתים גם חום כהה. אובסידיאן משמשת לעתים קרובות בתכשיטים, לחיזוק וריפוי אנרגטי. בתרבויות עתיקות עשו שימוש באבני אובסידיאן לייצר כלי נשק משום החוזק והחדות של אבן זו.
כמו כן אובסידיאן ידועה ביכולתה לעזור לשחרר רגשות שליליים ולקדם ריפוי רגשי. אבן זו עוזרת בריפוי פצעים רגשיים מהעבר, מקדמת גילוי עצמי ומשפרת את האינטואיציה. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן אובסידיאן הרגישו תעוזה, יכולת לשחרר רגשות שליליים מהעבר, הגנה מאנרגיות שליליות,שיפור ביכולת המיקוד ובעצם שיפור כללי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות אבן אובסידיאן:
» צמיחה חיובית
  » חיזוק תעוזה ואומץ   » יכולת חיבור למימדים גבוהים   » שינה טובה יותר  » בהירות מחשבה ומיקוד ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן אובסידיאן?
» אבן אובסידיאן בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אובסידיאן
» עוד פריטים עם אבן אובסידיאן

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל אבן אובסידיאן:אובסידיאן היא אבן עוצמתית שיכולה לסייע בזמנים בהם עלינו להתמודד עם מספר קשיים במקביל. אבן אובסידיאן גם תעזור לו למצוא את התעוזה הפנימית, תקדם צמיחה חיובית ותאפשר לנו לקבל מסרים ממדריכים עליונים.
אובסידיאן נמצא בחלקים רבים של העולם, כולל מקסיקו, ארצות הברית ואיטליה. מאמינים שיש לה מגוון רחב של תכונות ריפוי כולל: הגנה מפני אנרגיה שלילית, הגברת אומץ ותעוזה, שיפור ריכוז, ריפוי ושחרור רגשי, ניקוי וטיהור ההילה, הגברת מודעות עצמית וצמיחה אישית.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן אובסידיאן: אובסידיאן היא אבן עוצמתית המסייעת בשחרור אנרגיה שלילית וחסימות מהגוף. אומרים שהיא עוזרת בריפוי פצעים רגשיים וקידום גילוי עצמי. האובסידיאן ידועה גם ביכולתו להגן מפני אנרגיה שלילית, חיזוק התעוזה והיכולת לממש מטרות. אומרים שאובסידיאן מגלמת כמה סגולות, כולל הגנה, טרנספורמציה ואומץ. ניתן להשתמש באבן זו במגוון דרכים כדי לרתום את האנרגיה שלה, כולל: לענוד אותה כתכשיט, לשאת אותה בכיס או להציב אותה של שולחן העבודה / בחלל החדר.

תדר אנרגטי ושימוש באבן אובסידיאן: אובסידיאן קשורה לצ'אקרת השורש, הממוקמת בבסיס עמוד השדרה ומזוהה עם חיבור להווה ויציבות. הצבע הקשור לצ'אקרת השורש הוא אדום, שמתכתב עם הגוונים הכהים יותר של אובסידיאן.
אבן אובסידיאן נחשבת כבעלת משמעות רגשית ורוחנית חזקה. אומרים שהיא עוזרת לשחרר רגשות ודפוסים שליליים, מה שמאפשר שינוי וצמיחה אישיים. מאמינים כי לאובסידיאן יש משמעות רגשית המאפשרת ניקוי אנרגטי, שינה טובה יותר, שיפור האינטואיציה, בהירות מחשבה ומיקוד.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אובסידיאן?
על פי האסטרולוגיה המערבית אובסידיאן קשורה בעיקר למזל עקרב, אך היא מועילה גם לילידי מזלות טלה, מזל גדי וקשת.
שילובי אבני חן וקריסטלים:
ניתן לשלב אבני אובסידיאן עם קריסטלים אחרים כדי לשפר את האנרגיה שלה ואת תכונות הריפוי. כמה שילובים מומלצים כוללים: (לחצו על האבנים למידע נוסף)
קוורץ שקוף – להגברה והכוונת אנרגיה.
המטיט – לאיזון ריגשי.
טורמלין שחור – להגנה מפני אנרגיה שלילית.
אמטיסט – לצמיחה רוחנית ואינטואיציה.
רוז קוורץ – לריפוי רגשי וזימון אהבה.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אבן אובסידיאן היא אבן רבת עוצמה שניתן להשתמש בסגולות שלה במגוון דרכים לקידום ריפוי, צמיחה רוחנית ואיזון רגשי. היכולת שלה להגן מפני אנרגיה שלילית ולקדם אותנו למימוש המטרות הופכות אותה לכלי בעל ערך עבור כל אחד ואחת. בין אם אנחנו עונדים אותה כשרשרת, כתכשיט עם משמעות, או מניחים אותו לידנו, אובסידיאן יכול לעזור לך להתחבר לעצמי הפנימי, לממש את המטרות ולהיות מוגן מאנרגיות שליליות.

היכן ניתן לרכוש אבן אובסידיאן / שרשראות אבן אובסידיאן?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשרת אבן אובסידיאן, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל אבן אובסידיאן בקניון הרוחניות
» שרשראות אבן אובסידיאן
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן אובסידיאן

אבן חן אובסידיאן סנופלייק
שרשרת אובסידיאן סנופלייק

 

אבן חן אובסידיאן סנופלייק
אבן חן אובסידיאן סנופלייק

 

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button