מדריך קריסטלים ואבני חן

אמרלד (ברקת / איזמרגד) Emerald

אמרלד (ברקת / איזמרגד) היא אבן חן ירוקה ויפהפייה שזכתה להערכה רבה במשך אלפי שנים. שמה בא מהמילה היוונית העתיקה "סמרגדוס", שפירושה אבן חן ירוקה. מכרות אמרלדים נמצאים בקולומביה, ברזיל, זמביה ואפגניסטן. אמרלד (ברקת) תופסת מקום משמעותי ביהדות שכן היא אחת מ-12 האבנים המצויות בחושן של הכהן הגדול. ביהדות האזמרגד היא מייצגת את שבט לוי. על פי המיסטיקה היהודית, מאמינים כי אזמרגד מקדם ריפוי, הגנה מפני בגידות, נאמנות ושפע. היא קשורה גם לצ'אקרת הלב, הנחשבת למרכז הרגשות והאהבה, ויכולה לסייע בצמיחה רוחנית ובטרנספורמציה פנימית. בקבלה, האזמרגד נחשבת לאבן של איזון והרמוניה, המפגישה את האנרגיות של התחום הפיזי והרוחני. גם צבעו הירוק מסמל חיים והתחדשות. לכן, לאבן זו מקום מיוחד בתרבות היהודית והיא תוספת משמעותית לכל אחד ואחת. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן אמרלד הרגישו אהבה ונאמנות (הגנה מפני בגידות), שיפור היכולות הנפשיות, הגנה רוחנית, שיפור בהירות מחשבתית ומיקוד, קידום איזון ויציבות רגשית, הפחתת מתח וחרדה ושיפור בטחון עצמי.

סגולות אבן אמרלד:
» קידום צמיחה אישית
  » זימון אהבה ונאמנות (הגנה מפני בגידות)   » שיפור מיקוד   » הפחתת מתח וחרדה  » חיזוק הלב ומערכת החיסון  » חיזוק מודעות רוחנית ועוד…

היכן ניתן להשיג אבני אמרלד?
» אבן אמרלד בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אבן אמרלד
» עוד פריטים עם אבן אמרלד

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן אמרלד: אמרלד שימשה תרבויות עתיקות במשך מאות שנים בשל תכונות הריפוי שלה. מאמינים שיש לה השפעה מרגיעה על הרגשות, מקדם הרמוניה ואיזון. אומרים שהיא גם משפרת זיכרון, אינטואיציה ומיומנויות תקשורת חיובית בין בני זוג ועמיתים לעבודה. מבחינה פיזית, היא מחזקת את המערכת החיסונית, מרגיעה את העיניים ומקלה על בעיות נשימה.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן אמרלד: לאבן אמרגד סגולות רבות, כולל קידום אהבה ונאמנות (הגנה מפני בגידות), שיפור היכולות הנפשיות ומתן הגנה רוחנית, שיפור בהירות מחשבתית ומיקוד, קידום איזון ויציבות רגשית, הפחתת מתח וחרדה, חיזוק הלב ומערכת החיסון, קידום צמיחה אישית, מיצוי פוטנציאל וחיזוק מודעות רוחנית.

אמרלד מקדמת איזון רגשי והרמוניה. אומרים שהיא מכניסה אהבה ושמחה לחיים ויכולה לעזור בפתרון בעיות רגשיות. כמו כן, ביהדות אבן זו מסמלת נאמנות ולכן רבים משתמשים בה כדי למנוע בגידות בחיי הזוגיות

תדר אנרגטי ושימוש באמרלד: אבן אמרלד קשורה לצ'אקרת הלב, הממוקמת במרכז בית החזה. מאמינים שצ'אקרת הלב אחראית על אהבה, חמלה ואיזון רגשי. מדריכים רוחניים מאמינים שאמרלד היא אבן של חוכמה ותובנה, עוזרת לאדם להתחבר לאמת הפנימית, ולהגביר את המודעות הרוחנית.
ניתן לענוד את האמרלד כתכשיט עם משמעות, להניח על שולחן העבודה, בחלל הבית, להניח על הגוף במהלך מדיטציה, או לשאת בכיס / תיק.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אמרלד?
אזמרגד (אמרלד) היא אבן הלידה של חודש מאי והיא קשורה בעיקר למזלות שור, עקרב, דלי ודגים. אך היא מתאימה לכל אחד ואחת לשימוש במגוון הסגולות והתכונות של אבן זו.
מומלץ לשלב אמרלד עם אבנים אחרות כדי לשפר את התדר האנרגטי שלה, כולל קריסטל קוורץ שקוף, סלנייט ואבנים ירוקות אחרות כמו פרידוט ומלכיט. ניתן לשלב אותו גם עם אבנים ורודות כמו רוז קוורץ כדי לקדם אהבה וחמלה.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אמרלד היא אבן חן רבת עוצמה שניתן להשתמש בה במגוון דרכים לקידום איזון רגשי, צמיחה רוחנית ומודעות. יכולתה להפחית מתח וחרדה, לקדם אהבה וחמלה ולחזק את הלב והמערכת החיסונית הופכים אותה לכלי בעל ערך עבור כל מי שמעוניין בחיזוק רוחני או ריפוי. אם אתם מחפשים למשוך אהבה ושפע, לקבל הגנה אנרגטית, לחזק זוגיות, או פשוט להוסיף מגע של יופי לחיים שלך, הוסיפו לחיים אבן זו. בין אם אתם עונדים אותה כשרשרת עם משמעות, משתמשים בה במדיטציה או מניחים אותה לידכם, אמרלד תעזור לך להתחבר לאני הפנימי שלך ולאנרגיה של היקום.

היכן ניתן לרכוש אבני אמרלד / שרשרת אמרלד?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אמרלד, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן אמרלד בקניון הרוחניות
» שרשראות אמרלד
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן אמרלד

אבן אמרלד / אבן אמרלד תכונות
אבן אמרלד / אבן אמרלד תכונות (הקליקו על התמונה)

 

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button