מדריך קריסטלים ואבני חן

טקטייט Tektite

אבן טקטייט היא אבן מטאור שנוצרה כתוצאה מפגיעות מטאוריט על פני כדור הארץ לפני מאות אלפי שנים. הוא נמצא בחלקים שונים של העולם, כולל אוסטרליה, סין, וייטנאם וארצות הברית. אבן טקטייט ידועה בסגולות ריפוי עוצמתיות, משמעות רגשית ורוחנית.
המקור של אבן טקטייט הוא די מעניין. הוא נוצר כאשר מטאוריט פוגע במשטח כדור הארץ במהירות גבוהה, וגורם לקרום כדור הארץ להינמס! ולהפוך לחומר מזכוכית. החום והלחץ העזים במהלך הפגיעה מייצרים זכוכית טבעית ייחודית זו המורכבת מסיליקה, תחמוצת אלומיניום ומינרלים נוספים. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן טקטייט הרגישו יכולת להשתחרר מהעבר, יכולת ליצור עתיד חדש, ריפוי ריגשי, האבן הגבירה את האינטואיציה ואת יכולת ההתמדה.

סגולות אבן טקטייט:
» קידום צמיחה אישית
  » שיפור אינטואיציה   » חיזוק יכולת התמדה   » אומץ ותעוזה ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן טקטייט?
» אבן טקטייט בקניון הרוחניות

» עוד פריטים עם אבן טקטייט

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן טקטייט:המשמעות הרגשית של טקטייט היא של טרנספורמציה והשתחררות מהעבר. היא יכולה לעזור לשחרר רגשות שליליים ולקדם ריפוי רגשי. המשמעות הרוחנית של טקטייט קשורה לצמיחה רוחנית, אינטואיציה וחיזוק יכולות נפשיות להתמודד עם אתגרים.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות טקטייט: טקטייט היא אבן עוצמתית שיש לה סגולות שונות כמו קידום אומץ, אנרגיה חיובית ושינוי. היא משפרת את האינטואיציה, מרחיבה את מודעות רוחנית ומעניקה הגנה. סגולות אלו הופכות את הטקטייט לאבן פופולרית עבור אלו המחפשים צמיחה רוחנית וחיבור ל"אמא אדמה" ולאנרגיית היקום שסביבנו. כמו כן מטפלים רוחניים מאמנים שלאבן מיוחדת זו יש את הסגולות הבאות:

  • מקדמת אומץ, כוח וחוסן נפשי.
  • עוזרת לשחרור אנרגיה שלילית ומקדמת אנרגיה חיובית.
  • עוזרת להתגבר על אתגרים.
  • מאפשרת טרנספורמציה חיובית בחיים.
  • מקלה על ביצוע שינוי חיובי.
  • משפרת את האינטואיציה ואת המודעות הרוחנית.
  • מספקת הגנה להילה שעוטפת אותנו.

תדר אנרגטי ושימוש באבן טקטייט: טקטייט משפיעה על צ'אקרת העין השלישית, הממוקמת במרכז המצח. צ'אקרה זו קשורה לאינטואיציה, ליכולות הנפשיות ולמודעות רוחנית.
מבחינת תכונות הריפוי שלה, טקטייט ידוע כאבן עוצמתית שיכולה לעזור בריפוי פיזי ורגשי. מאמינים שהיא מועילה למערכת החיסון, למערכת העצבים ולמערכת העיכול. אבן טקטייט נחשבת גם טובה לריפוי רגשי, שחרור אנרגיה שלילית וקידום אנרגיה חיובית.
כדי להשתמש באבן טקטייט מומלץ לשאת אותה בכיס / בתיק, להניח אותה בבית או במשרד.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן טקטייט?
באסטרולוגיה אבן הטקטייט מקושרת למזלות קשת, דלי ודגים, הידועים ברוח ההרפתקנית שלהם.
כדי לשפר את האנרגיה של אבני טקטייט, מומלץ לשלב אותן עם אבנים אחרות כגון: קוורץ שקוף, אמטיסט, אמרלד, ג'ספר דלמטי וטורמלין שחור.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: לסיכום, טקטייט היא אבן ייחודית ומרתקת שיכולה לעזור לקדם צמיחה אישית ושינוי, סגולות ותכונות עוצמתיות שיכולה לשפר את האינטואיציה, לשחרר אנרגיה שלילית, לקדם אנרגיה חיובית, לאפשר לכם שינוי חיובי בחיים, המודעות הרוחנית והריפוי הרגשי שלכם. אין ספק… אבן טקטייט מהווה תוספת חשובה לכל אוסף קריסטלים.

היכן ניתן לרכוש אבני טקטייט?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות קריסטלים, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן טקטייט בקניון הרוחניות
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן טקטייט (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

אבן טקטייט תכונות
אבן טקטייט תכונות

 

אבן טקטייט
אבן טקטייט

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button