מדריך קריסטלים ואבני חן

טורקיז Turquoise

טורקיז היא אבן חן מהממת ששימשה במשך מאות שנים בשל יופייה וסגולות הריפוי שלה. במאמר זה נחקור את ההיבטים השונים של הטורקיז, לרבות המשמעות, תכונות הריפוי, הצ'אקרה, הצבעים, הסגולות, משמעויות רגשיות ורוחניות והקשר של אבן מיוחדת זו עם גלגל המזלות. נראה גם איזה שילוב אבנים יכול לשפר את התדר האנרגטי של אבן טורקיז. טורקיז נמצאת בעיקר באזור הדרום-מערבי של ארצות הברית, כולל אריזונה וניו מקסיקו. הוא נמצא גם במדינות אחרות, כולל איראן, מצרים וסין. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן טורקיז הרגישו הגנה מאנרגיות שליליות, רוגע ואיזון רגשי, יכולת ביטוי עצמי ויצירתיות, חיבור ליסוד הבריאה וצמיחה רוחנית.

סגולות אבן טורקיז:
» הגנה מאנרגיות שליליות
  » איזון רגשי   » יצירתיות מוגברת   » תקשורת חיובית  » יציבות רגשית  » שלווה ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן / שרשרת טורקיז?
» אבן טורקיז בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני טורקיז
» עוד פריטים עם אבן טורקיז

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן טורקיז: מאמינים שאבן טורקיז בעלת תכונות ריפוי. אומרים שהיא יעילה בחיזוק מערכת הנשימה, כמו גם בתמיכה במערכת העיכול. אבל היוונים הקדמונים וביהדות נרמז גם שהיא עוזרת לאנשים להתגבר על תחושות של חרדה ודיכאון, ומקדמת תחושת רוגע ואיזון רגשי. טורקיז נחשבת לאבן נגד עין הרע- הפרסים אף האמינו שאבן הטורקיז מעניקה הגנה מפני "עין הרע" ולכן שיבצו אותה בזנבות סוסים, או ברעמות גמלים על מנת להתגונן מפני עין רעה.
אבן טורקיז ביהדות: ביהדות ועל פי תורת הקבלה, טורקיז היא אבן משמעותית בעלת משמעות רוחנית. במסורת הקבלה, הטורקיז מזוהה עם ספירת היסוד, המייצגת את יסוד הקיום והחיבור בין העולם הגשמי לרוחני.
בכתבים יהודיים אבן טורקיז משוייכת לתכונות הגנה חזקה. על פי המסורת היהודית, ענידת תכשיט טורקיז יכולה להגן על העונד אותו מפני אנרגיה שלילית ורוחות רעות. אומרים שהוא גם מגן מפני עין הרע ומביא מזל טוב.
בתורה משווים את צבע השמיים לצבע המיוחד שמזוהה לרוב עם טורקיז. בנוסף, כמה פרשנויות של המקרא מצביעות על כך שהאבן בחושן של הכהן הגדול, שמייצגת את שבטי ישראל, כנראה היתה בצבע טורקיז.
באופן כללי, לטורקיז יש משמעות רוחנית ותרבותית ביהדות ובקבלה, והיא מייצגת הגנה, חיבור ליסוד הבריאה ולצמיחה רוחנית.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן טורקיז: מאמינים שטורקיז כחול היא בעל מגוון סגולות, כולל הגנה עוצמתית מעין רעה ואנרגיות שליליות, חיזוק תקשורת חיובית, ביטוי עצמי ואיזון רגשי. אומרים שהיא עוזרת לאנשים להתגבר על תחושות של חרדה ודיכאון, ומקדמת תחושת רוגע ויציבות רגשית. טורקיז נחשבת גם כמשפרת את היצירתיות ומקדמת צמיחה רוחנית.
אבן טורקיז משפרת צמיחה והבנה רוחנית. אומרים שהיא עוזרת לאנשים להתחבר למטרה הרוחנית שלהם ולקדם הבנה עמוקה יותר של הייעוד שלנו בחיים הנוכחיים.

תדר אנרגטי ושימוש באבני טורקיז: טורקיז כחול מזוהה עם צ'אקרת הגרון, הממוקמת במרכז הצוואר. מאמינים כי צ'אקרה זו מהווה מרכז תקשורת, ביטוי עצמי ויצירתיות. איזון צ'קרה זו יכול לעזור לקדם אותנו לעתיד חיובי יותר.
ניתן להשתמש באבן טורקיז במגוון דרכים, כולל לענוד אותה כשרשרת טורקיזים, נשיאתה בתיק, או הנחתה בחדר / על שולחן העבודה כדי להעצים את האנרגיה. מדריכים רוחניים אומרים שהיא יעילה גם בשימוש במדיטציה בדמיון מודרך, מכיוון שהיא יכולה לעזור לאזן את צ'אקרת הגרון.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן טורקיז?
טורקיז מזוהה עם המזלות תאומים, מאזניים, קשת ודלי. אומרים שהוא מביא מזל טוב ומקדם הצלחה למזלות אלה.
מומלץ לשלב אבן טורקיז עם אבנים אחרות כדי לשפר את התדר האנרגטי שלה. חלק מהאבנים שמאמינים שהן משלימות את הטורקיז הכחול כוללות קוורץ שקוף, ג'ספר אדום, לפיס לזולי, רוז קוורץ וסיטרין. אבנים אלו יכולות לעזור לשפר את תכונות הריפוי והרוחניות של אבן הטורקיז, לקדם תחושת איזון והרמוניה.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: טורקיז היא אבן חן מהממת עם מגוון תכונות ריפוי, סגולות ומשמעויות רוחניות. צבעה המיוחד קשור לאיזון רגשי ויציבות, מה שהופך אותה לאבן מושלמת עבור אלה המבקשים לשפר את רווחתם הרגשית והרוחנית. על ידי שילוב של טורקיז עם אבנים נוספות או שימוש בה שתכשיט עם משמעות, אתם יכולים לשפר את האנרגיה ולקדם תחושת איזון והרמוניה בחיים.

היכן ניתן לרכוש אבני טורקיז / שרשרת עם אבן טורקיז?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות טורקיז, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן טורקיז בקניון הרוחניות
» שרשראות טורקיז
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן טורקיז (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

אבן טורקיז נגד עין הרע
אבן טורקיז נגד עין הרע
שרשרת טורקיז עץ החיים
שרשרת טורקיז עם משמעות
אבן חן בצבע טורקיז

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button