מדריך קריסטלים ואבני חן

ג’ספר צהוב Yellow Jasper

ג'ספר צהוב היא אבן הידועה בסגולות הריפוי שלה ותדר אנרגטי מיוחד. אבן זו מזוהה עם צ'אקרת מקלעת השמש, אשר ממוקמת ממש מעל הטבור ואחראית על כוח אישי, הערכה עצמית וביטחון עצמי. את אבן הג'ספר הצהובה ניתן למצוא במקומות כגון הודו, רוסיה, אוסטרליה וארצות הברית. צבעה נע בין צהוב חיוור לגווני חרדל עמוקים או זהובים, ולעיתים קרובות יש לו כתמים או דפוסים הדומים לנוף הררי טבעי. חשוב לדעת שקיימים עשרות סוגים של קריסטל ג'ספר במגוון צבעים וטקסטורות. אבן ג'ספר היא אחת מאבני החושןף ולכל אבן יש את התדר האנרגטי והסגולות המיוחדות לה). מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן ג'ספר צהוב הרגישו מיקוד, הערכה עצמית, הקריסטל הגביר את היצירתיות, ושיפר את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות אבן ג’ספר צהוב:
» הפחתת מתח
  » מעניקה שמחה, אושר וביטחון   » הגברת אנרגיה   » מיקוד  » קידום יציבות  » זימון אושר ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן ג’ספר צהוב?
» אבן ג’ספר צהוב בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אבן ג’ספר צהוב
» עוד פריטים עם אבן ג’ספר

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן ג’ספר צהוב: מבחינה רגשית, הג'ספר הצהוב נחשבת כמסייעת בקידום תחושת שלווה ורוגע. מאמינים שהיא מסייעת בהפחתת מתח, חרדה ודאגה, ומקדמת תחושות חיוביות של שמחה, אושר וביטחון.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן ג’ספר צהוב: ג'ספר צהוב ידוע בתכונות הייצוב שלו. היא עוזרת לספק הגנה מפני אנרגיה שלילית, לקדם איזון רגשי ולהגביר את היכולת להתמיד (למרות קשיים). הגנה מפני אנרגיות וישויות שליליות, יש לו השפעה מטהרת על הגוף והנפש, ג'ספר צהוב מגביר את הביטחון העצמי והכוח האישי.

תדר אנרגטי ושימוש באבן ג’ספר צהוב: מבחינה רוחנית, הג'ספר הצהוב קשורה ליסוד האדמה, ומאמינים שהיא עוזרת לנו להתחבר להווה. מאמינים שג'ספר צהוב עוזרת לאזן ולהמריץ את צ'אקרת צ'אקרת מקלעת השמש, מה שיכול לגרום להגברת המוטיבציה, הבהירות ומיקוד במימוש מטרה.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן ג’ספר צהוב?
מבחינה אסטרולוגית ג'ספר צהוב משוייכת למזלות אריה, תרומים, מאזניים וגדי.
כדי להשתמש בג'ספר הצהוב למטרות ריפוי ורוחניות ניתן לענוד אותה כשרשרת קריסטלים עם משמעות, זאת כדי לקבל את האנרגיה של אבן מיוחדת לאורך כל היום. ניתן למקם אותה גם בחלל שבו רוצים לקדם תחושת רוגע ואיזון, כמו חדר השינה או המשרד.
מומלץ לשלב ג'ספר צהוב עם אבנים אחרות כדי לשפר את התדר האנרגטי. לדוגמה, ניתן לשלב אותה עם קריסטל עין הנמר כדי לשפר את העוצמה והביטחון האישי, עם טורמלין שחור כדי להתגונן מפני אנרגיות שליליות, או עם אובסידיאן כדי לקדם איזון רגשי ושלווה.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: ג'ספר צהוב היא אבן רב-תכליתית ועוצמתית שיכולה לעזור לאזן ולעורר את צ'אקרת מקלעת השמש, לקדם ביטחון עצמי ועוצמה אישית ולספק הגנה פיזית ורוחנית. מגוון התכונות והסגולותי המרפאות, בשילוב עם צבעה הצהוב האטרקטיבי, הופכים אותה לתוספת מצוינת לכל אוסף קריסטלים.

היכן ניתן לרכוש אבן ג’ספר צהוב / שרשרת אבן ג’ספר צהוב?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות ג’ספר צהוב, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן ג’ספר צהוב בקניון הרוחניות
» שרשראות ג’ספר צהוב
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן ג’ספר צהוב

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button