מדריך קריסטלים ואבני חן

ברונזייט Bronzite

ברונזייט הוא מינרל יפהפה בעל מראה מתכתי וסגולות רבות שנמצא בארצות הברית, ברזיל ואוסטריה. הוא בן למשפחת הפירוקסנים ובעל מראה ייחודי דמוי ברונזה. קריסטל זה מעניק חוזק פנימי בעמידה מול מצבים מאתגרים, עוזר לשחרור אנרגיות תקועות, ביכולתו לסייע בגמילה מהרגלים שאינם טובים לנו ומאפשר צמיחה שמגיעה מתוך בטחון עצמי. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן ברונזייט הרגישו יכולת לעמוד מול לחצים, יכולת לצאת לדרך חדשה, הגנה ושיפור הבטחון העצמי.
סגולות ברונזייט:

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל ברונזייט: מאמינים כי לברונזייט מספר תכונות ריפוי, כולל יכולתו לקדם ביטחון עצמי והערכה עצמית. הוא גם נחשב כמסייע לעיכול ומקל על מתח וחרדה. אבן מיוחדת זו מחדשת את זרימת האנרגיה היצירתית לאחר תקופה של "קיבעון". מחזקת ביטחון עצמי ועוזרת לתקשורת ברורה ועוצמתית.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות ברונזייט: אומרים שאבן ברונזייט מקדמת הרמוניה, איזון וביטחון עצמי, וכמו כן יכולה לעזור להפיג אנרגיות שליליות… ולקדם חשיבה חיובית ויציבות רגשית. ברונזייט מקדמת צמיחה רוחנית, איזון רגשי ויציבות. אבן זו יכולה לעזור להפיג רגשות שליליים כמו כעס, קנאה וטינה, ולקדם תחושות של ביטחון עצמי והערכה עצמית.

תדר אנרגטי ושימוש בברונזייט: ברונזייט קשור בעיקר לצ'אקרות השורש והסאקראל. צ'אקרת השורש ממוקמת בבסיס עמוד השדרה ומזוהה עם חיבור למציאות ויציבות, בעוד שצ'קרת הקודש ממוקמת ממש מתחת לטבור ומזוהה עם יצירתיות ואיזון רגשי.
ניתן להשתמש בברונזייט במגוון דרכים כדי לרתום את תכונות הריפוי שלו. הדרך הנפוצה ביותר היא לענוד אותו כשרשרת קריסטלים עם משמעות, נשיאתו בתיק, הנחתו בסלון או על שולחן העבודה.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן ברונזייט?
על פי האסטרולוגיה המערבית אבן ברונזייט משויכת למזלות שור, מאזניים, קשת ואריה.
מומלץ לשלב ברונזייט עם אבנים אחרות כדי לחזק, להעצים את האנרגיה שלו ואת סגולות הריפוי שלו. כמה שילובים מוצעים כוללים:
טורמלין שחור: טורמלין שחור היא אבן עוצמתית שיכולה לעזור להפיג אנרגיה שלילית ולקדם יציבות רגשית.
מונסטון: אבן של אומץ וכוח. היא יכולה לקדם ביטחון עצמי והערכה עצמית.
קרנליאן: קרנליאן הוא אבן של תשוקה פורצת, מיניותף יצירתיות וביטוי עצמי.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: ברונזייט היא אבן עוצמתית שיכולה לקדם איזון רגשי ויציבות. בין אם אתם מעוניינים בקידום עצמי, בשיפור יכולת הביוטי בהגנה אנרגטית, ביציאה לדרך חדשה ללא חששות, אבן ברונזייט תלווה ותעזור לכם במסע.

היכן ניתן לרכוש אבני ברונזייט / שרשרת עם אבן חן ברונזייט?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות ברונזייט, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן ברונזייט בקניון הרוחניות
» שרשראות ברונזייט
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן ברונזייט (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

שרשרת עם אבן ברונזייט
שרשרת עם אבן ברונזייט
אבן ברונזייט
אבן ברונזייט

עוד מוצרים עם אבני ברונזייט

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button