מדריך קריסטלים ואבני חן

ג'ספר פיקצ'ר Picture Jasper

ג'ספר פיקצ'ר היא אבן חן הידועה בטקסטורה הייחודיות שלה המזכירה נוף או תמונה. מבחינה כימית היא חלק ממשפחת אבני הג'ספר ומבחינת סגולות ומשמעות אנרגטית היא אבן חן שעוזרת לנו להתחבר לאדמה, להרגע ולראות את הצדדים החיוביים בחיים. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן ג'ספר פיקצ'ר הרגישו חיבור לצדדים החיוביים בחיים, רוגע, יכולת להתמודד עם קשיים, הצליחו לשפר את המיקוד במטרה, ויכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות אבן ג'ספר פיקצ'ר:
» חיבור לטבע
  » אופטימיות   » יכולת התמודדות עם קשיים   » הפחתת ביקורתיות  » צמיחה רוחנית ועוד…

היכן ניתן להשיג אבני ג'ספר פיקצ'ר?
» אבן ג'ספר פיקצ'ר בקניון הרוחניות

» שרשרת עם אבן ג'ספר פיקצ'ר
» עוד פריטים עם אבן ג'ספר

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן ג'ספר פיקצ'ר: ג'ספר פיקצ'ר ידועה בתכונות הריפוי האנרגטי שלה. כבר בתרבויות עתיקות האמינו שהיא מקדמת תחושת רוגע ויציבות, מפחיתה ביקורתיות, משפרת את היכולת לראות את "חצי הכוס המלאה", עוזרת להפחית מתח וחרדה. כמו כן, מטפלים בקריסטלים מאמינים שהאבן תומכת במערכת החיסון, מסייעת לעיכול ומעודדת עור בריא. ג'ספר פיקצ'ר קשורה לביסוס עצמי וריפוי, ויכולה גם לעזור לקדם צמיחה רוחנית והתפתחות אישית.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות ג'ספר פיקצ'ר: אומרים כי ג'ספר פיקצ'ר מעודדת אופטימיות, העצמה אישית, תחושת רוגע ויציבות, מחזקת יכולת ורצון ליצירת עתיד חיובי, מפחיתה ביקורתיות, עוזרת להפחית מתח וחרדה, מעודדת חיבור לטבע, מפחיתה ביקורתיות, מאפשרת צמיחה אישית ומימוש מטרות. ביוון העתיקה האמינו שאבן ג'ספר פיקצ'ר עוזרת לנו למצוא את מקומינו ואת היעוד שלנו בעולם.
כמו כן ג'ספר פיקצ'ר יכולה לעזור לקדם תחושת אוטימיות, רוגע ויציבות, להפחית תחושות של פחדים וחרדות מפני עתיד לא ידוע.

תדר אנרגטי ושימוש באבן ג'ספר פיקצ'ר: ג'ספר פיקצ'ר קשורה לצ'אקרת השורש, הממוקמת בבסיס עמוד השדרה. צ'אקרה זו קשורה לתחושות של ביטחון ויציבות בחיים. על ידי עבודה עם ג'ספר פיקצ'ר אפשר לעזור לאזן ולהפעיל את צ'אקרת השורש, לקדם תחושות של יציבות בזמנים של טלטלות רגשיות או קשיים.
מומלץ להשתמש באבן זו במהלך מדיטציה, לשאת אותה בתיק, להניח על שולחן העבודה או לענוד אותה כשרשרת עם משמעות.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן ג'ספר פיקצ'ר?
באסטרולוגיה המעברית ג'ספר פיקצ'ר מקושרת למזלות אריה, מאזניים, קשת וגדי.
מומלץ לשלב את אבן ג'ספר פיקצ'ר עם אבני חן נוספות כגון אובסידיאן, סנופלייק אובסידיאן, או טורמלין שחור כדי לשפר את תכונות ההגנה. לקידום נושאי זוגיות מומלץ לשלב אבן זו עם קרנליאן או רוז קוורץ.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אבן ג'ספר פיקצ'ר היא אבן חן עם סגולות רבות. ניתן להשתמש בה במגוון דרכים לקידום מימוש עצמי, הפחתת ביקורתיות, צמיחה רוחנית ומודעות. יכולתה להפחית חרדה, לאפשר לנו לממש את המטרות, ולהביא אותנו ליציבות הופכים אותה לכלי בעל ערך עבור כל מי שמעוניין בחיזוק רוחני או ריפוי. אם אתם מעוניינים לקבל הגנה אנרגטית, לחזק את היכולת לממש את המטרות שלכם, הוסיפו אבן זו לחייכם. בין אם אתם עונדים אותה כשרשרת עם משמעות, משתמשים בה במדיטציה או מניחים אותה לידכם, ג'ספר פיקצ'ר תעזור לכם להתחבר לאני הפנימי ולאנרגיה של היקום.

היכן ניתן לרכוש אבן ג'ספר פיקצ'ר / שרשרת עם אבן ג'ספר פיקצ'ר?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות ג'ספר פיקצ'ר, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן ג'ספר פיקצ'ר בקניון הרוחניות
» שרשראות ג'ספר פיקצ'ר
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן ג'ספר פיקצ'ר (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

אבן ג'ספר חומה
אבן ג'ספר חומה
שרשרת ג'ספר

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button