מדריך קריסטלים ואבני חן

פיריט Pyrite

פיריט הוא מינרל ששנים רבות קראו לו "זהב שוטים" בגלל הדמיון שלו לזהב. ניתן למצוא פיריט בעיקר בספרד, פרו וארצות הברית. פיריט ידוע בסגולות הריפוי הפיזיות שלו, ומאמינים שהוא עוזר לאיזון מערכת העיכול ולמערכת הנשימה. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באבן פיריט הרגישו יציבות רגשית, גישה חיובית ויכולת להשיג מטרות.

סגולות פיריט:
» יציבות רגשית
  » מעודדת גישה חיובית   » הגברת אנרגיה   » שיפור יכולת התמדה » זימון שפע ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן פיריט?
» אבן פיריט בקניון הרוחניות

» עוד פריטים עם אבן פיריט

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן פיריט: פיריט נחשב כמסייע ליציבות רגשית, במיוחד בזמנים של לחץ או חרדה. מאמינים שהוא גם מקדם תחושת רוגע ואושר. פיריט קשור ליסוד האש ונאמר שהוא עוזר לשינוי וצמיחה רוחניים. מאמינים שהוא גם מסייע לזימון שפע ושגשוג בתחום העיסקי.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן פיריט: לפי האמונה לאבן זו יש סגולות רבות, כולל חיזוק בהירות מנטלית, הגברת היצירתיות והגברת הביטחון העצמי. אומרים שהיא גם מקדמת גישה חיובית ועוזרת ליכולת להשיג מטרות. כמו כן בתרבויות עתיקות מאמינים שאבן זו בעלת תכונות בתחומים שונים כגון:

  • משפרת את הבהירות והמיקוד המנטלי.
  • מגבירה את היצירתיות ומגביר את הביטחון העצמי.
  • מקדמת גישה חיובית ותחושת רווחה.
  • עוזרת לביטוי ומשיכת שפע ושגשוג.
  • מסייעת ליציבות רגשית והפחתת מתח וחרדה.
  • תומכת בשינוי וצמיחה רוחניים.

תדר אנרגטי ושימוש בפיריט: הפיריט מזוהה עם צ'אקרת מקלעת השמש, הממוקמת בבטן ומזוהה עם כוח אישי, ביטחון והערכה עצמית. הפיריט נחשב כמסייע לאיזון ולהפעלה של צ'אקרה זו.
ניתן להשתמש בפיריט בדרכים רבות ושונות, כגון נשיאתו בתיק או הנחתו בבית או בסביבת העבודה.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן פיריט?
אסטרולוגים משייכים את אבן הפיריט למזלות אריה, עקרב, קשת ודלי. אלה משלות שזקוקים לאיזון / חיזוק בכל מה שקשור ליצירתיות, ביטחון עצמי וכוח אישי.
כדי לחזק ולמקד את התדר האנרגטי של אבן פיריט, מומלץ לשלב אותה עם אבנים אחרות כגון: אגת עץ, טורקיז, אוונטורין כחולה, אבן אופל ומלכיט (להגנה מעין רעה).


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: פיריט היא אבן עוצמתית בעלת מגוון סגולות. ניתן להשתמש בו בדרכים שונות כדי לשפר את בהירות המחשבה, היצירתיות והביטחון העצמי, כמו גם לקדם חיוביות, רווחה ושפע. פיריט ידוע גם ביכולתו לסייע ביציבות רגשית, בצמיחה רוחנית ובטרנספורמציה. בסך הכל, פיריט היא אבן רב-תכליתית שיכולה להיות תוספת חשובה לכל אוסף קריסטלים.

היכן ניתן לרכוש אבן פיריט?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות קריסטלים, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן פיריט בקניון הרוחניות
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן פיריט (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

אבן פיריט
אבן פיריט

 

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button