מדריך קריסטלים ואבני חן

אוונטורין אדום Red Aventurine

אוונטורין אדום היא אבן חן מהממת שידועה בתכונות וסגולות הריפוי המדהימות שלה ובאנרגיה העוצמתית שהיא מעניקה לסביבה. אוונטורין אדום (חלק ממשפחת קריסטלי אוונטורין) הוא סוג של קוורץ שנמצא בהודו, צ'ילה, ספרד, רוסיה וברזיל. אבן זו מקלה על התמודדות במצבים של אובדן, מעוררת צמיחה, מעודדת חשיבה "מחוץ לקופסא", מעוררת תשוקה ומחזקת את יכולת הביטוי העצמי. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל אוונטורין אדום הרגישו יכולת ביטוי עצמי טובה יותר, הבנה כיצד לפתור משברים, יכולת להתמודד עם אובדן, ושיפור בטחון עצמי ביכולת להשיג מטרות בחיים.
סגולות קריסטל אוונטורין אדום:

  • כוח, התמדה ואומץ
  • צמיחה, חיוניות ויצירתיות
  • חשיבה "מחוץ לקופסא"
  • משיכה של שפע ושגשוג
  • מעוררת תשוקה
  • מחזקת את יכולת הביטוי העצמי

היכן ניתן להשיג קריסטל אוונטורין אדום?
» קריסטל אוונטורין אדום בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אוונטורין אדום
» עוד פריטים עם אבן אוונטורין

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל אוונטורין אדום: אוונטורין אדום היא אבן שקשורה בקשר הדוק לרגשות העמוקים ביותר שלנו, ומאמינים שהיא כלי רב עוצמה עבור אלה שנאבקים בבעיות הקשורות לכעס, פחד או דיכאון. אבן זו יכולה לעזור לקדם תחושות של שלווה פנימית ורוגע, ויכולה גם לעזור לשחרר רגשות ואנרגיה שלילית מהגוף. קריסטל זה מעודד חשיבה "מחוץ לקופסא", מאפשר להתגבר על מכשולים והתמודדות עם אובדן.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אוונטורין אדום: לאוונטורין מספר סגולות רוחניות, כולל הענקת כוח, אומץ ושיפור יכולת ההתמדה. אומרים שזו אבן של שפע, ויכולה לעזור למשוך עושר,
אוונטורין אדום הוא קריסטל נהדר שבדרום אמריקה משתמשים בתכונות הריפוי שלו ובאנרגיה התוססת שהוא משדר לסביבה. מאמינים שהוא מקדם כוח, אומץ והתמדה, תוך כדי משיכה של שפע ושגשוג לחייו. אבן זו יכולה לעזור לאזן רגשות, לקדם שלווה פנימית ולתמוך בצמיחה רוחנית והארה.

תדר אנרגטי ושימוש באוונטורין אדום: קריסטל אוונטורין אדום קשור לצ'אקרת השורש, הממוקמת בבסיס עמוד השדרה. צ'אקרה זו אחראית לקרקע וייצוב האנרגיה של האדם, והיא קשורה קשר הדוק לתחושות של ביטחון, מיניות (הגברת תשוקה), ויציבות.
ישנן מספר דרכים להשתמש באדום אוונטורין, כולל לענוד אותו כשרשרת קריסטלים מיוחדת ואישית, נשיאתו בכיס / בתיק, או הנחתו בבית או במשרד. ניתן גם לבצע מדיטציה בדמיון מודרך או להחזיק אותו ביד בזמן של לחץ או חרדה.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אוונטורין אדום?
באסטרולוגיה המערבית, אוונטורין אדום קשור באופן הדוק למזלות טלה, שור, מאזניים ודגים.
כדי לחזק, לכוון ולהעצים את התדר האנרגטי של אוונטורין אדום, מומלץ לשלב אותו עם אבני חן אחרות כגון קרנליאן, אמזונייט, זויסייט, וטורמלין שחור. לאלו המחפשים לשפר את הצמיחה הרוחנית שלהם, ניתן לשלב את אוונטורין גם עם קוורץ שקוף, טורקיז, אמטיסט או סיטרין. אין ספק שקריסטל מיוחד זה יכניס אנרגיות מעצימות לחיים.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אבן הקריסטל אוונטורין אדום היא כלי רב עוצמה שניתן להשתמש בסגולות שלה כדי לקבל כוח, התמדה ואומץ, לעורר צמיחה, חיוניות ויצירתיות, לעורר תשוקה במערכות יחסים, לעודד חשיבה יצירתית ועוד… בין אם אתם מחפשים להגיע לאיזון רגשי, לשפר את היכולות שלכם או לקדם צמיחה רוחנית, אבן קריסטל אוונטורין אדום תלווה ותעזור לכם במסע.

היכן ניתן לרכוש קריסטל אוונטורין אדום / שרשרת עם אוונטורין אדום?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אוונטורין אדום, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל אוונטורין אדום בקניון הרוחניות
» שרשראות אוונטורין אדום
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות קריסטל אוונטורין אדום (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

אוונטורין תכונות - אוונטורין אדום
אוונטורין תכונות – אוונטורין אדום
שרשרת אוונטורין - תכשיטים מיוחדים לנשים
שרשרת אוונטורין – תכשיטים מיוחדים לנשים

 

עוד שרשראות אוונטורין

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button