מדריך קריסטלים ואבני חן

אוונטורין Aventurine

אוונטורין היא משפחה של מינרלים ידועה מאות שנים בתכונות וסגולות ריפוי עוצמתיות במיוחד. משפחת קריסטלי אוונטורין כוללת אוונטורין כתום, אוונטורין ירוק, אוונטורין אדום, אוונטורין כחול ועוד… מקור קריסטלי אוונטורין משתנה, עם מספר סוגים שנמצאים בהודו, ברזיל, רוסיה ובארצות הברית. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל אוונטורין הרגישו אושר פנימי, שיפור בתקשורת, שלווה והרמוניה עם הסובבים אותם, הקריסטל הגביר את היצירתיות, ושיפר את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.
לחצו להרחבה:

סגולות קריסטל אוונטורין:
» צמיחה רוחנית  » שיפור תקשורת חיובית   » שינה טובה   » ריפוי רגשי  » קידום יציבות  » הפחתת חרדה  ועוד…

היכן ניתן להשיג קריסטל אוונטורין?
» קריסטל אוונטורין בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אוונטורין
» עוד פריטים עם אבן אוונטורין

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל אוונטורין: אבן אוונטורין עוזרת לאנשים להתחבר לפוטנציאל שגלום בהם, להגיע לרמות תודעה גבוהות יותר. כמו כן, אומרים שהיא משפרת את האינטואיציה ואת יכולות התקשור עם מדריכים רוחניים ודמויות מהעבר שלנו.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אוונטורין: סגולות ותכונות אנרגטיות של האוונטורין משתנות לפי התדר והמרכיבים הכימיים שקובעים את צבעה של אבן חן מיוחדת זו. במסורת ההודית מייחסים לאוונטורין מגוון של תכונות ריפוי, כולל קידום איזון רגשי, הקלה על לחץ וחרדה ושיפור היצירתיות ושגשוג. כמו כן מייחסים לאבן זו ריפוי גופני, תמיכה במערכת החיסון, וסיוע בחיוניות הכללית.

תדר אנרגטי ושימוש באוונטורין: אוונטורין קשורה בדרך כלל לצ'אקרת הלב, שנמצאת במרכז החזה וקשורה לאהבה, חמלה ואיזון רגשי.
ישנן דרכים רבות להשתמש בקוורץ אוונטורין, כולל נשיאתו בכיס או לענוד אותו כשרשרת עם משמעות. יש אנשים שאפילו מניחים אוונטורין מתחת לכרית שלהם בלילה כדי לזמן חלומות חיוביים.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אוונטורין?
מבחינת חיבור לגלגל המזלות, אוונטורין משוייכת בעיקר למזלות טלה, שור, בתולה ודגים.
מומלץ לשלב אוונטורין עם אבנים נוספות כדי להעצים את התדר האנרגטי של אבן זו (לחץ על הקישורים למידע נוסף). קריסטלים ואבני חן שיעצימו את התדר האנרגטי של אוונטורין הם: טורמלין שחור להגנה מעין רעה, אובסידיאן לאומץ ותעוזה, אמטיסט (אחלמה) לשיפור יכולת התקשור והעצמה רוחנית.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אוונטורין היא בעלת סגולות מרפאות ומשמעות רוחנית. התדר האנרגטי שלה הופך אותה ליעילה במיוחד בזמנים של מתח, כאשר יש לכם צורך ביציבות, שיפור יכולת הביטוי. על ידי שימוש באוונטורין או ענידתה כשרשרת עם משמעות, תוכלו לשפר את האנרגיה ולחוות את מלוא היתרונות של אבן מיוחדת זו.

היכן ניתן לרכוש קריסטל אוונטורין / שרשרת אוונטורין?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אוונטורין, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל אוונטורין בקניון הרוחניות
» שרשראות אוונטורין
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות קריסטל אוונטורין ירוק (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

אוונטורין קריסטל תכונות / סגולות אבן אוונטורין
אוונטורין קריסטל תכונות / סגולות אבן אוונטורין

 

שרשרת אוונטורין
שרשרת אוונטורין

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button